Koç Üniversitesi ve Yap─▒ Kredi’den Türkiye’de Bir ─░lk;

Koç Üniversitesi Kampüs Kart ile ─░kisi Bir Yerde!

Kampüs hayat─▒n─▒ kolayla┼čt─▒racak bir alternat┼čf olarak, Koç Üniversitesi Kampüs Kart sayesinde ö─črenci kimli─čin ve kredi kart─▒n art─▒k bir arada! Bu kart ile Koç Üniversitesi’nin tüm olanaklar─▒ndan faydalan─▒p, ayr─▒ca Play kredi kart─▒n─▒n sundu─ču ayr─▒cal─▒klara sahip olabilirsin. Koç Üniversitesi Play Card opsiyonundan yararlanmak için ba┼čvuru yapabilirsin.

1. Koç Üniversitesi Kampüs Kart nedir?

Koç Üniversitesi Kampüs Kart ö─črenci kimlik kart─▒ olmas─▒n─▒n yan─▒ s─▒ra; kredi kart─▒ olma özelli─čini ta┼č─▒r. Koç Üniversitesi Kampüs Kart’─▒n─▒ ö─črenim hayat─▒n boyunca ö─črenci kimlik kart─▒ olarak kullanman─▒n yan─▒nda kredi kart─▒ olarak da kullanabileceksin. Kredi kart─▒ özelli─čini ise kampüs içinde ve d─▒┼č─▒ndaki tüm al─▒┼čveri┼člerde kullanabilirsin.

Koç Üniversitesi Kampüs Kart; Play kredi kart─▒n─▒n tüm özelliklerine sahiptir, kampanyalar─▒na dahildir.

Play dünyas─▒n─▒ ke┼čfetmek için lütfen buray─▒ t─▒klay─▒n─▒z >>

2. Koç Üniversitesi Kampüs Kart nas─▒l kullan─▒l─▒r?

Koç Üniversitesi Kampüs Kart’─▒nla tüm Play özellikleri ve kampanyalar─▒ndan faydalanabilir, Play’in sana sundu─ču bankac─▒l─▒k f─▒rsatlar─▒ndan da yararlanabilirsin.

Kart─▒n─▒ tüm al─▒┼čveri┼č i┼člemlerinde kullanabilirsin, ayr─▒ca kampüs içinde bulunan fotokopi cihazlar─▒nda i┼člemlerini gerçekle┼čtirebilir,s─▒cak içecek ve g─▒da otomatlar─▒nda kullanabilir ve ödemeni Koç Üniversitesi Kampüs Kart’─▒nla kolayl─▒kla yapabilirsin. Bu i┼člemler için kart─▒na ön yükleme yapman gerekmez, tüm i┼člemleri ay sonunda gönderilecek olan hesap özetinde görebilirsin.

Ayr─▒ca ilk defa Play karta ba┼čvuruyorsan, ba┼čvurun onayland─▒─č─▒nda Turkcell 20 TL’lik konu┼čma süresi ya da 25 dakika hediye!

Koç Üniversitesi Kampüs Kart’─▒n ayn─▒ zamanda temass─▒z özellikli olacakt─▒r. Bu sayede Visa Paywave ve MasterCard Paypass okuyucusu olan tüm noktalarda 35 TL ve alt─▒ndaki i┼člemlerini ┼čifre ve imzaya gerek kalmadan gerçekle┼čtirebilirsin.

Üstelik kart─▒n temass─▒z özelli─či’ni kullanarak yapt─▒─č─▒n her 4 al─▒┼čveri┼čten 1’i bedava, üstelik 2 kat puan hediye!

3. Nas─▒l ba┼čvurabilirim?

Koç Üniversitesi Kampüs Kart’a ba┼čvurmak için; TC kimli─činin yan─▒ s─▒ra ö─črenci belgesi ya da mevcut Koç Üniversitesi ö─črenci kimlik kart─▒n─▒n fotokopisi ile birlikte en yak─▒n Yap─▒ Kredi ┼×ubesi’ne giderek Play ba┼čvuru formunu doldurabilirsin.

Mevcut Play kredi kart─▒n─▒ Koç Üniversitesi Kampüs Kart’a çevirmek için Koç Üniversitesi ö─črenci belgesi ya da mevcut Koç Üniversitesi ö─črenci kimlik kart─▒n─▒n fotokopisi ile birlikte en yak─▒n Yap─▒ Kredi ┼×ubesi’ne ba┼čvurarak ilgili formlar─▒ doldurabilir ve kredi kart─▒n─▒ Koç Üniversitesi Kampüs Kart’a çevirebilirsin.

4. Nas─▒l iptal edebilirim?

Bu kart senin Koç Üniversitesi ö─črenci kimlik kart─▒n da oldu─ču için ö─črenim süresi boyunca kart─▒n kullan─▒m─▒na devam edebilirsin.

Üniversiteden mezun olman ya da okuldan ayr─▒lman durumunda Koç Üniversitesi Kampüs Kart’─▒n─▒ Yap─▒ Kredi Koç Üniversitesi ┼čubesine teslim ederek iptal ettirebilir, dilersen yeni Play kredi kart─▒n─▒n sana gönderilmesini sa─člayabilirsin.

5. S─▒kça sorulan sorular

 • Koç Üniversitesi Kampüs Kart ba┼čvurusunu nas─▒l yapaca─č─▒m? Hangi belgeleri vermem gerekiyor?
 • Koç Üniversitesi Kampüs Kart ba┼čvurusu yapmak için, TC kimli─činin yan─▒ s─▒ra Koç Üniversitesi ö─črenci belgesi ya da mevcut Koç Üniversitesi ö─črenci kimlik kart─▒n─▒n fotokopisi ile birlikte en yak─▒n Yap─▒ Kredi ┼×ubesi’ne giderek Play ba┼čvuru formunu doldurabilirsin. ┼×ubede gerekli belgeler ile birlikte ba┼čvuru i┼člemin tamamlanacakt─▒r.

 • Play kart─▒m var. Koç Üniversitesi Kampüs Kart almak için ne yapmal─▒y─▒m? Hangi belgeleri vermem gerekiyor?
 • Mevcut Play kredi kart─▒n─▒ Koç Üniversitesi Kampüs Kart’a çevirmek için, Koç Üniversitesi ö─črenci belgesi ya da mevcut Koç Üniversitesi ö─črenci kimlik kart─▒n─▒n fotokopisi ile birlikte en yak─▒n Yap─▒ Kredi ┼×ubesi’ne ba┼čvurarak ilgili formlar─▒ doldurabilir ve kredi kart─▒n─▒ Koç Üniversitesi Kampüs Kart’a çevirebilirsin.

 • 18 ya┼č─▒ndan küçü─čüm, bu kart─▒ alabilir miyim?
 • Mevcut ba┼čvuru sürecinde oldu─ču gibi TC kimli─či, Koç Üniversitesi ö─črenci belgesi ya da mevcut Koç Üniversitesi ö─črenci kimlik kart─▒n─▒n fotokopisi ile birlikte en yak─▒n Yap─▒ Kredi ┼×ubesi’ne ba┼čvurarak Play ba┼čvuru formunu doldurman gerekiyor. Ba┼čvuru formuna ek olarak velinden al─▒nacak muvaffakatname ile ba┼čvurun i┼čleme al─▒nacakt─▒r.

  18 ya┼č─▒n─▒ doldurman ile birlikte ┼čubelerimize ba┼čvurarak Koç Üniversitesi Kampüs Kart ba┼čvurunu tekrarlaman gerekiyor.

 • Yabanc─▒ uyruklu bir ö─črenciyim, bu kart─▒ nas─▒l alaca─č─▒m?
 • Pasaportun ile birlikte Koç Üniversitesi ö─črenci belgesi ya da mevcut Koç Üniversitesi ö─črenci kimlik kart─▒n─▒n fotokopisi ile birlikte ba┼čvuruda bulunabilirsin.

 • Fotokopi i┼člemi gerçekle┼čtiremiyorum, ne yapmam gerekiyor?
 • Fotokopi i┼člemlerini gerçekle┼čtirememen durumunda veya konuyla ilgili sorular─▒n için Koç Üniversitesi Copy Center’dan yard─▒m alabilirsin.

 • Kart─▒m─▒n limiti bitti, ne yapmam gerekiyor?
 • Kart─▒n─▒n limiti bitmesi durumunda, 444 0 444 Yap─▒ Kredi Telefon Bankac─▒l─▒─č─▒, Yap─▒ Kredi ─░nternet Bankac─▒l─▒─č─▒, Yap─▒ Kredi ATM’leri ya da ┼čubelerinden ödeme gerçekle┼čtirerek limitini kullan─▒ma açabilirsin.

 • Kart─▒m hangi adrese teslim edilecek?
 • Koç Üniversitesi Kampüs Kart’lar Koç Üniversitesi kampüsüne teslim edilecektir. Posta da─č─▒t─▒m merkezinden kart─▒n─▒ teslim alabilirsin.

 • Kart─▒m─▒ kaybettim, ne yapmal─▒y─▒m?
 • Kart─▒n─▒ kaybetmen durumunda 444 0 444 Yap─▒ Kredi Telefon Bankac─▒l─▒─č─▒’n─▒ arayarak kart─▒n─▒ kullan─▒ma kapatmal─▒s─▒n. Yeni Koç Üniversitesi Kampüs Kart’─▒n en k─▒sa zamanda Koç Üniversitesi kampüsüne teslim edilecektir.

 • Kart üzerinde yazan ö─črenci numaram ve fakülte bilgim yanl─▒┼č, ne yapmam gerekiyor?
 • Koç Üniversitesi Kay─▒t Kabul Müdürlü─čü’ne giderek ö─črenci numaran─▒ ve fakülte bilginin do─črulu─čunu kontrol ettikten sonra en yak─▒n ┼čubemize ba┼čvurarak ya da 444 0 444 Yap─▒ Kredi Telefon Bankac─▒l─▒─č─▒’n─▒ arayarak kart─▒n─▒n tekrar bas─▒lmas─▒ için talepte bulunabilirsin.

 • Koç Üniversitesi Kampüs Kart ile ile ilgili ba┼čka sorular─▒m için kimlerle irtibata geçebilirim?
 • Koç Üniversitesi Kampüs Kart ile yapt─▒─č─▒n ödemeler ve Play’in di─čer avantajlar─▒ ile ilgili bilgi almak için 444 0 444 Yap─▒ Kredi Telefon Bankac─▒l─▒─č─▒’n─▒ arayabilirsin.